Powstanie film o życiu legendy

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Trwają rozmowy na temat powstania biograficznego filmu o Michaelu Jacksonie. Obraz ma opowiadać o najważniejszych wydarzeniach z życia muzyka, a szczególnie o ostatnich latach.

Zmarły w 2009 roku legendarny muzyk, nazywany królem popu, Michael Jackson jest ostatnio na topie. Oprócz rekordowej sprzedaży jego utworów, ukazywaniu się kolejnych książek, których jest bohaterem, jego historię zobaczymy również na dużym ekranie.

Negocjacje są dopiero w początkowej fazie, ale znamy już niektóre szczegóły produkcji. Realizacją filmu mają się zająć Tom Pollock i Ivan Retman. Obraz ma powstać w ich firmie Montecito Picture Company. Retman znany jest jako reżyser takich filmów jak: „Orły Temidy” i „Gliniarz w przedszkolu” oraz producent m.in.: „W chmurach” i „Sześć dni, siedem nocy”.

Nieznana jest data wejścia filmu na ekrany kin. Zanim jednak do tego dojdzie będziemy mogli usłyszeć utwory Jacksona, w poświęconym mu spektaklu „Michael Jackson: The Immortal World Tour” w wykonaniu Cirque du Soleil.
W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o produkcjach filmowych dotyczących muzyka. Rozpoczęły się już prace nad kinową adaptacją przeboju „Thriller”, a niedługo ukaże się kolejny dokument o królu popu z niepublikowanymi dotąd materiałami filmowymi z jego udziałem.

Kinowa „obsesja” na punkcie Michaela Jacksona jest konsekwencją sukcesu, jaki odniósł film „This is it” w 2009 roku o przygotowaniach do koncertów w O2 Arena w Londynie.

Ewa Gazda

Info: IMDB

Powiązane wpisy

  • michael jackson to najwiekszy artysta naszych czasow byl byl michael jackson i dopiero reszta strata nie do opisania jeszcze nie raz by zaskoczyl pozdrawiam


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry