Finał czwartej serii Hotel 52 – ślub, ciąża z zaskoczenia oraz śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Dzień ślubu Iwony (Magdalena Cielecka) i Andrzeja (Marek Bukowski) – Iwona po załatwieniu „formalności”, ku zdziwieniu Andrzeja planuje pójść do pracy. W Hotelu 52 zaczyna pracę Karol, nowy recepcjonista (w tej roli do obsady dołącza Rafał Zawierucha). Jednymi z pierwszych gości, których on obsługuje, jest małżeństwo Zofia (Ewa Gawryluk) i Witek (Tomasz Gęsikowski) Janowscy.

fot. polsat


Ona to energiczna prawniczka, on – miłośnik historii w stroju Rzymianina, dowodzący na odległość swoim legionem. Tymczasem Marzena (Aleksandra Popławska) robi test ciążowy. Jego wynik jest pozytywny. Błażej (Przemysław Sadowski) niczego nieświadomy postanawia spędzić dzień z żoną i powspominać najmilsze chwile z początku ich znajomości. Wtedy Marzena oświadcza Błażejowi, że chce od niego odejść. Prosi Igora (Kamil Kula), żeby po nią przyjechał, ale Igor zajęty ślubem rodziców, nie może zjawić się po Marzenę.

Błażej poznaje prawdę o kochanku Marzeny i poszukując Igora, wpada wściekły do hotelu. Tymczasem Igor jedzie do domu Marzeny i Błażeja. Andrzej dociera przed nim – chce uchronić syna przed Błażejem. Na miejscu zjawia się też policja, wezwana przez Iwonę. Andrzej zostaje aresztowany.

Emisja finałowego, 13 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 24 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Zapraszamy!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry