Ksiądz Natanek gromadzi wiernych

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Ksiądz Natanek znany jest ze swoich restrykcyjnych poglądów i oryginalnych w formie kazań. Internauci albo go uwielbiają, albo kpią oglądając jego żarliwe homilie na YouTube. Wczoraj w Grzychyni odbył się pierwszy zjazd sympatyków kleryka.

stock.xchng

I to wcale nie byle jaki, bo do pustelni księdza Natanka zjechało kilkuset wiernych. Byli to głównie członkowie Wielkiej Nowenny Uwolnienia Świata, a uroczystości przyciągnęły parafian zarówno z Polski jak i zza granicy. Całe przedsięwzięcie rozpoczęto 2-godzinną Eucharystią, w trakcie której został odmówiony akt intronizacji Chrystusa na Króla Wszechświata, a także akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi.

Mimo, że pogoda nie dopisała i na dworze panował mróz, kolejnym punktem wydarzenia, była procesja, jaka przeszła przez całą wieś – w Grzychyni umieszczono aż siedem ołtarzy! Pustelnia Niepokalanów gromadzi wielu zwolenników księdza Natanka, zaś w domu rekolekcyjnym odbywają się spotkania grupy modlitewnej i Bractwa Dusz Czyśćcowych.

Ponadto uruchomiono również internetową telewizję ChristusVincit-TV, gdzie można będzie wirtualnie uczestniczyć w katechezach księdza. Czyżby polska wiara tworzyła nowy, inny wymiar?

Olga Pisklewicz

Powiązane wpisy

  • no1

    Stek bzdur i manipulowanych faktów. Nie kilkuset a półtora tys. Eucharystia nie trwała 2 a ponad 3 godziny a całe uroczystości trwały ok 6,5 h .
    Tak dla sprostowania błędów merytorycznych coraz słabiej pismaki przystosowują sie do reportarzy Pozdrawiam !


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry