Zamek Królewski targowiskiem artystycznym

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Targowiska gdzie można zapoznać się z działalnością artystyczną dzisiejszych młodych twórców należą do rzadkości. Jednak niemal od 10 lat studenci i absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie konsekwentnie organizują tzw. Targowiska Sztuki.

stock.xchng

To właśnie tam można nabyć prace młodych twórców począwszy od malarstwa i grafikę, idąc przez wyroby ceramiczne i na artystycznej biżuterii kończąc. Całe przedsięwzięcie organizowane jest w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim.

Organizatorzy imprezy zachęcają do jej odwiedzania, zapewniając, że daje ona możliwość do zapoznania się z aktualnymi trendami jakie obowiązują w sztuce, a także pozwala na bliski kontakt z artystami. To miejsce dla kolekcjonerów sztuki, łowców młodych talentów, miłośników kunsztów artystycznych oraz po prostu dla ciekawskich estetów, którzy lubią wiedzieć co aktualnie w trawie piszczy.

Od lutego 2010 Targowisko Sztuki odbywa się cyklicznie. Ostatnia edycja imprezy odbyła się w niedzielę 20 listopada. Kolejna zaplanowana jest na 18 grudnia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Olga Pisklewicz
Źródło: www.targowiskosztuki.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry