Festiwal ‘medialnych gniotów’ już wkrótce!

AKTUALNOŚCI, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, PRASA, RADIO, TELEWIZJA

W królestwie festiwali najczęściej spotka się te, które nagradzają laureatów za wysoki poziom artystyczny czy imponujące osiągnięcia w określonej dziedzinie. Żeby przełamać ten schemat, pragniemy zaproponować Wam coś zupełnie innego. Festiwal Chamlet, to pierwszy polski festiwal reklamy, który ‘staje na głowie’.

I nic w tym złego, bo oto impreza, na której nagrody otrzymują najgorsi projektanci oscylujący na orbitach mediów, PR-u i projektowania komunikacji. Chamlety wędrują do twórców najfatalniejszych reklam prasowych, telewizyjnych, zewnętrznych i programów communication design. Propozycje do nagrody, można było zgłaszać do 31 października 2011 roku, zatem teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko udać się na uroczystą galę, która odbędzie się 25 listopada o godzinie 17:00 w instytucie uniwersyteckiego DziKS-u.

Jak podkreślają organizatorzy galę mogą odwiedzić wszyscy bez względu na wiek, preferencje wyborcze i przekonania religijne. Po zakończeniu imprezy, członkowie kapituły konkursu będą dostępni dla gości w holu głównym instytutu. Wszelka polemika, pytania i burze mózgów mile widziane. Serdecznie zapraszamy!

Olga Pisklewicz

Źródło: www.chamlet.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry