Odpicuj się – to nie żaden pic!

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Ci, którzy śledzą wrocławskie modowe wydarzenia, nie będą zapewne zaskoczeni. Jednak mimo to, przypomnieć warto – 25 listopada w klubie Mystic odbędzie III edycja szalonej imprezy pod hasłem – „Pimp Up! Odpicuj się!”.

freedigitalphotos.net

Jak podkreślają sami organizatorzy zapowiada się ‘modowe oblężenie Wrocławia’. Już w piątek przeniesiecie się do świata pokazów mody, zagościcie w showroom’ie, a także zdobędziecie możliwość uczestnictwa w specjalnych warsztatach. Czeka na Was także mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami.

Od godziny 18:00 do 21:00 będziecie mogli porozmawiać ze stylistami i projektantami, a także zaszaleć kupując upragnione ubrania i dodatki. W tych samych godzinach będą również odbywały się warsztaty – styliści podpowiedzą Wam jak dobrać odpowiedni makijaż i fryzurę do swojego typu urody.

Co więcej – najodważniejsi sprawdzą propozycje fryzjerów i makijażystów na własnej skórze już tego samego wieczora! Od godziny 21:30 przewidziane są pokazy mody, a później szampańska zabawa do samego rana. Nie możecie tego przegapić!

Olga Pisklewicz

Źródło: http://www.facebook.com/event.php?eid=183680808384036&ref=ts

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry