Piękna i Bestia wracają do kin w 3D

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Po „Królu Lwie” kolejna produkcja Disney’a doczeka się reaktywacji w technologii 3D. Tym razem w trójwymiarze zobaczymy „Piękną i Bestię”.

Disney zachęcony udanym powrotem na ekrany kin dziecięcego przeboju „Król Lew” z 1994 roku, postanowił spróbować odświeżyć inną swoją produkcję. Wybór padł na nieco starszą opowieść z 1991 roku „Piękna i Bestia”.

Film opowiada o zamienionym w bestię księciu, którym musi zdobyć miłość pięknej Belli nim spadnie ostatni płatek z róży. Ta ponadczasowa historia o miłości jest wymieniana wśród najpiękniejszych bajek wytwórni Disney. Obraz otrzymał dwa Oscary za piosenkę filmową i oryginalną muzykę.

Historię Belli mieszkającej z bestią można będzie oglądać na ekranach już od 13 stycznia przyszłego roku, na razie tylko w Stanach Zjednoczonych. Czy trafi również do Polski, na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, że pierwsza próba odtworzenia filmu animowanego skończyła się pełnym sukcesem, a „Król Lew” znalazł się na szczycie box office.

Twórcy liczą, że uda im się powtórzyć tak dobry wynik. Ze „starych” bajek w kolejce do trójwymiaru czeka również „Mała Syrenka”.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry