„Rocky” powróci śpiewająco – musical o bokserze

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Pewne filmy są świętością i tak też traktowane są przez fanów na całym świecie. Do pewnego rodzaju klasyków i filmów jedynych w swoim rodzaju możemy na pewno zaliczyć „Rocky’ego” z Sylvestrem Stallone w roli głównej.
Jakim więc zaskoczeniem dla wielbicieli filmowego boksera musiała być wiadomość ogłoszona przez aktora i scenarzystę jednocześnie o tym, że chce on stworzyć musicalową wersję światowego hitu.

Stallone podobno od dawna myślał o tym by powrócić do tej historii ze szczególnym uwzględnieniem wątku romantycznego. Jak sam powiedział patrzenie na przeobrażanie „Rocky’ego” w musical napawa go dumą. Głównymi utworami nowej wersji filmu miałyby być te same, co usłyszeliśmy w pierwotnej wersji, ale trwają jeszcze ustalenia.

To jednak nie koniec rewelacji związanych z ulubieńcem Ameryki. Współproducentami obrazu będą prawdziwi mistrzowie ringu, bracia Kleczkowie – Władimir i Witalij. Bokserzy podobno mają przygotować również odtwórcę tytułowej roli. Ten na razie nie jest znany. Wiadomo jednak, że nie będzie to Stallone, który w tym roku skończył 65 lat. Nad scenariuszem pracują specjaliści z Broadway’u. Reżyserii zaś podejmie się Alex Timbers. Z pewnością wyjdzie z tego coś ciekawego, ale czy zadowoli miłośników Rocky’ego , to się jeszcze okaże.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry