Piłka Nożna:Trzeci komplet we Wrocławiu

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Na ligowy mecz z Wisłą Kraków ponownie sprzedane zostały wszystkie dostępne bilety.

Kiedy we wtorek po południu w trybie błyskawicznym rozeszło się ostatnie tysiąc biletów stało się faktem, że mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej pomiędzy Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków obejrzy komplet 42 tysięcy widzów.

Dwie kolejki wcześniej Śląsk zainaugurował nowy obiekt meczem z Lechią. W meczu przyjaźni nie wypadł najlepiej, ale dla kibiców najważniejsze było zwycięstwo. Po efektownym zwycięstwie nad Zagłębiem i Jagiellonią wszyscy sympatycy WKSu liczą na kolejne 3 punkty.

Naprzeciw ich ulubieńców stanie drużyna Wisły Kraków. Jest to uznana marka w polskiej piłce, aktualny mistrz Polski i może dlatego kibice tak tłumnie wybierają się na ten mecz. Dodatkowo będzie to kolejny mecz przyjaźni we Wrocławiu, gdyż powszechnie wiadomo, że sympatycy Śląska i Wisły żyją w wielkiej przyjaźni.

Tak więc zanosi się na kolejne wspaniałe wydarzenie piłkarskie we Wrocławiu, który dzięki dobrym wynikom WKSu i pięknemu stadionowi stał się „najbardziej piłkarskim” miastem w Polsce. Kibice śledzą tu dokładnie rozgrywki ligowe i licznie wspierają drużynę podczas spotkań domowych.

Nowy stadion jest póki co szczęśliwy gdyż, wliczając to także mecz Polska-Włochy, zawsze wygrywają tu zielono-biało-czerwoni, a takie barwy właśnie ma Śląsk Wrocław. Zachęcam wszystkich tych, którzy nie mają biletów do oglądania meczu w telewizji bo na pewno będzie się działo.

Michał Buczek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry