Facebook Messenger już wkrótce na naszych komputerach?

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Facebook totalnie zdominował wirtualną świadomość większości internautów. Nowi znajomi, nowe grupy, nowe zdjęcia, nowe powiadomienia, nowy czat. Jednak jak się okazuje, ten ostatni przechodzi właśnie kolejną transformacje i może być nie lada zagrożeniem dla naszego rodzimego Gadu-Gadu.

Jak informują internetowe portale powstał już Facebook Messenger. Jest to pierwszy oficjalny klient Facebooka, jaki będzie działał poza przeglądarką internetową. Ma on zostać wyposażony nie tylko w czat, ale również ticker i powiadomienia.

Program dla Windowsa nie jest jeszcze oficjalnie dostępny dla większości użytkowników. Portal społecznościowy ma bowiem zamiar udostępniać fejsbukowiczom komunikator stopniowo, tak jak to czyni z większością swoich aktualizacji. Jeżeli Facebook Messenger będzie już ogólnodostępny i zaistnieje możliwość pobrania go z sieci, Facebook powiadomi o tym sam.

Jak sądzicie, czy najnowszy komunikator wyprze z naszego życia codziennego Gadu-Gadu? Patrząc na to, w jaki sposób gigant społecznościowy manipuluje wirtualnym światem, jest to chyba całkiem prawdopodobne…

Olga Pisklewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry