Marcowa premiera iPada3

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników firmy Apple. Najprawdopodobniej już w marcu przyszłego roku odbędzie się premiera najnowszego iPada 3, który na pewno nieźle zamiesza na światowym rynku elektronicznym.

iPad 3, to dopiero będzie coś! Jak podają wszechobecne w Internecie plotki, znana z produkcji rewelacyjnych telewizorów LCD firma Sharp, podpisała kontrakt z Apple i będzie produkować ekrany do najnowszego iPada 3. Tablet urządzenia o przekątnej wynoszącej 10 cali, zostanie uzbrojony w niespotykaną dotąd rozdzielczość 2048×1536 pikseli!

A to oznacza, że będzie mógł z powodzeniem wyświetlać nawet filmy w wersji full HD. Pikseli ma być tak wiele (około 292 pii), że będą niemal widoczne gołym okiem. Obecnie rozdzielczość standardowych ekranów wynosi mniej-więcej 1289 x 800 pikseli, czyli aż trzy razy mniej. To około 149 pii. Zatem po słynnej Retinie (iPhone 4S) przychodzi czas na totalnie zrewolucjonizowane !Pada. Możemy mieć tylko nadzieję, że cena nie będzie równie oszałamiająca jak rozdzielczość produktu…

Olga Pisklewicz

Źródło: MacRumors

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry