Dla kogo Telekamery?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Znamy już kandydatów do nagrody Telekamery „Tele Tygodnia”. Zabraknie gwiazd stacji TVN i Polsatu, które odmówiły wzięcia udziału w gali.

Statuetki zostaną przyznane w 15 kategoriach, a nominowanych wybrała redakcja tygodnika. O tytuł najlepszej aktorki powalczą: Joanna Brodzik, Magdalena Cielecka, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i Katarzyna Zielińska. Wśród panów konkurencja też jest całkiem niezła, bo o statuetkę zawalczą: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Piotr Polk, Jan Wieczorkowski oraz Marek Bukowski.

Jeśli zaś chodzi o najlepszy serial to głosujący mają następujący wybór: „Hotel 52”, „Przepis na życie”, „Rodzinka.pl”, „Czas honoru” i „Ojciec Mateusz”.
Pełen zestaw nominowanych we wszystkich kategoriach poznamy na łamach tygodnika dzisiaj. Oddawanie głosów za pomocą sms-ów, z których dochód przeznaczony zostanie na Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, trwać będzie do 4 stycznia.

Niestety z powodu rezygnacji dwóch kluczowych na polskim rynku stacji telewizyjnych cały plebiscyt rozstrzygnie się „na papierze”. Wyniki poznamy na początku przyszłego roku na łamach „Tele Tygodnia”

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry