Letni koncert Red Hot Chili Peppers w Warszawie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

I oto doczekaliśmy się! 27 lipca na warszawskim Bemowie, zagra jeden z najbardziej znanych zespołów funk-rockowych z Anthonym Kiedis’em na czele. Ostatni raz Red Hot Chili Peppers gościło w Polsce w 2007 roku i dało niezapomniany koncert w Chorzowie. Teraz czas na wydarzenie muzyczne okraszone ich najnowszymi hitami.

RHCP o swojej europejskiej trasie koncertowej poinformowało fanów przez swoją stronę internetową. Oprócz tego, że w lipcu zagrają w Polsce, odwiedzą również Bułgarię, Rosję i Chorwację Sprzedaż biletów na chorzowski koncert ma ruszyć już za nieco ponad tydzień, bo 10 grudnia. Niestety na razie nie wiadomo ile będzie kosztował wstęp, ani kto jest organizatorem imprezy. RHCP to już legenda – istnieją bowiem ponad 30 lat. Ich pierwsza płyta ujrzała światło dzienne w 1984 roku, zaś pierwszym kasowym hitem okazała się ballada ‘Under the Bridge’.

Tego lata grupa wydała swój dziesiąty album, jednak czekać na niego trzeba było aż pięć lat! ‘I’m with you’ jest pierwszym krążkiem, jaki powstał bez współudziału wieloletniego gitarzysty zespołu Johna Fruscinate. Jednak w brzmieniu kawałków RHCP nie zaszły żadne poważne zmiany, można więc zaryzykować stwierdzenie, iż wierni fani grupy na pewno nie będą zawiedzeni.

Olga Pisklewicz

Info: Live nation

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry