„Ludzie Chudego” bez kolejnego sezonu

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Słaba oglądalność przyczyniła się do tego, że od następnego sezonu nie zobaczymy już na antenie Polsatu serialu „Ludzie Chudego”. Mimo że większość seriali jakie oferuje stacja zanotowała spadek oglądalności to jednak milion przypadku „Ludzi Chudego” to bardzo znacząca ilość.

„Ludzie Chudego” goszczą na antenie zaledwie od zeszłego roku. Główne role grają Cezary Żak, Michał Żurawski i Piotr Pęgowski. Ta komedia kryminalna opowiada o oddziale policji posługującym się dość nietypowymi metodami w walce z przestępczością. Przedstawienie pracy mundurowych w krzywym zwierciadle nie zdobyło jednak uznania widzów.

Pierwszy sezon oglądało średnio 2,34 mln widzów, a obecnie jest to zaledwie 1,25 mln. W związku z tym władze Polsatu podjęły decyzję o zdjęciu serialu z anteny. Na razie nie wiadomo co telewizja zaproponuje w zamian. Przypomnijmy, że jest to już drugi serial tej stacji, którego emisja zostaje zawieszona. W październiku mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek „Linii życia”, która również niespodziewanie zniknęła.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry