Angelina Jolie polubiła reżyserowanie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jeszcze nie zadebiutowała ze swoim pierwszym filmem, a już planuje kręcenie kolejnego. Angelina Jolie zasmakowała ostatnio w reżyserii i na poważnie zajęła się tworzeniem filmów.

Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images/image.net


Tuż przed świętami na ekrany kin trafi „In the Land of Blood and Honey” opowiadający o zakazanej miłości Muzułmanki i Serba w czasie wojny na Bałkanach pod koniec XX w. Na razie film obejrzą Amerykanie i nie wiadomo czy trafi on do polskich kin.

Aktorka- reżyserka zaskoczyła ostatnio zapowiadając, że ma na oku kolejny projekt. Tym razem akcja filmu ma się rozgrywać w Afganistanie, gdzie Jolie często pojawiała się jako Ambasador Dobrej Woli ONZ. Fabuła nie jest bliżej znana, ale można przypuszczać, że w kraju gdzie od lat toczy się wojna, będzie ona motywem przewodnim filmu.
Po tym jak kilka tygodni temu życiowy partner Angeliny Jolie, Brad Pitt, zapowiedział, że za trzy lata porzuci aktorstwo dla produkcji filmów jest całkiem prawdopodobne, że wspólnie zrealizują jakiś projekt i być może okażą się równie zgranym duetem za kamerą jak i przed nią.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry