Natalie Wood – ponowne otwarcie sprawy sądowej

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

29 listopada minęło już 30 lat od tragicznej śmierci amerykańskiej aktorki Natalie Wood. Podczas swej kariery zagrała w ponad 50 filmach, 3 razy nominowana była do Oskara, jednak największą sławę przyniosła jej główna rola kobieca w filmie „Buntownik bez powodu” u boku legendarnego Jamesa Deana.

Natalie naprawdę nazywała się Natasha Nikolaevna Zacharenko, jednak jak to bywa w Hollywood- na potrzeby kariery przyjęła pseudonim Natalie Wood. Zarówno ona, jak jej matka panicznie bały się wody- tuż przed narodzinami Natashy cyganka wywróżyła jej śmierć w wodzie.

Lęk towarzyszył jej przez całe życie, podczas kręcenia scen w wodzie w jednym z filmów skręciła nadgarstek, którego kontuzja doskwierała jej już do końca życia. Zginęła śmiercią tragiczną w wieku 43 lat topiąc się. To był ogromny cios dla całego Hollywood, które jeszcze długo opłakiwało tą stratę.

Aktualnie w Stanach Zjednoczonych planowane jest ponowne otwarcie sprawy sądowej dotyczącej tragicznej śmierci aktorki. Podobno zgłosili się bezpośredni świadkowie, których zeznania mogą dać nowe światło na tragiczne wydarzenia z dnia, w którym zginęła Natalie.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry