Nocne oglądanie w całej Polsce

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

9 grudnia o godz. 23.00 rusza Noc Kina. Kupujesz jeden bilet i oglądasz do oporu filmy z ostatnich lat. W tym roku kina w całej Polsce przygotowały prawdziwe filmowe rarytasy.

10. edycja Nocy Kina odbędzie się w aż 18 miastach w całym kraju. Kina sieci Multikino oraz Silver Screen Łódź zapraszają wszystkich miłośników kina na nocne seanse. W tym roku patronem akcji jest firma Axe, która dobierając repertuar na imprezę zadbała o to by zarówno panie jak i panowie mogli znaleźć coś dla siebie.

Seanse podzielono na 4 tematy, w których mamy po dwa filmy do wyboru. AXE Excite – nieziemskie uwodzenie proponuje nam „O północy w Paryżu” czyli najnowszy film Woody’ego Allena oraz „Kocha, lubi, szanuje” ze Stevem Carellem i Ryanem Gosling’iem w rolach głównych. Natomiast Axe Click – z przymrużeniem oka to zwariowana komedia „Kac Vegas w Bangkoku” oraz ukazujący całą prawdę o przełożonych „Szefowie wrogowie”.

Z kolei Axe Vice – mocne wrażenia zaprezentuje „Drive” oraz „Jestem Bogiem” bądź „Dom snów” i „Naznaczonego” – zależy do jakiego kina się udamy. Na koniec zaś Axe Twist – daj się zaskoczyć to „X-Men Pierwsza klasa” oraz „Kod nieśmiertelności”.

Ceny biletów pojedynczych do 8 grudnia to 16 zł, a 13 zł jeśli idziemy grupą minimum piętnastoosobową. W dniu imprezy cena biletu wzrasta do 19 zł. W zeszłym roku w Nocy Kina wzięło udział 26 tys. osób.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry