Czym rozbawi nas Bridget Jones tym razem?

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Kobiety kochają ją za jej zwyczajność i to, że nie wstydziła się nosić ogromnych majtek. Mężczyźni zaś zachwycają się jej kobiecymi kształtami i otwartością. Bridget Jones wraca na ekrany kin w trzeciej części „Dziennika Bridget Jones”.


„Bridget Jones’s Baby” to roboczy tytuł filmu o przygodach szalonej Brytyjki. Już sam tytuł sugeruje nam o czym będzie opowiadać trzecia część. Tym razem Bridget postanowi założyć rodzinę. Będziemy mogli śledzić jej perypetie związane z zajściem w ciążę oraz jak w przypadku dwóch pierwszych części, perypetie miłosne.

Główna bohaterka znowu stanie przed trudnym wyborem pomiędzy dwoma przystojniakami zabiegającymi o jej względy. Wiadomo już, że najprawdopodobniej w główne role wcielą się ci sami aktorzy co poprzednio. Bridget zagra Renee Zellweger, a jej dwóch adoratorów Colin Firth oraz Hugh Grant. Za kamerą stanie Peter Cattaneo, a autorką scenariusza będzie twórczyni postaci Bridget Jones, Helen Fielding. Zdjęcia mają ruszyć już na początku przyszłego roku.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry