Gra o tron toczy się dalej

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gry o tron. Serial najprawdopodobniej doczeka się kolejnych dwóch sezonów.

Stacja HBO produkująca serial zapowiedziała, że zlecono już pracę nad kolejnymi sezonami. Odcinki trzeciej i czwartej serii mają być kręcone po sobie, a nie stopniowo jak w przypadku dwóch pierwszych sezonów. Obecnie ekipa pracuje na planie drugiej serii, która zadebiutuje na ekranach dopiero w kwietniu przyszłego roku.


Serial, którego fabuła oparta jest na książkach Georga R.R. Martina i opowiada o walkach pomiędzy siedmioma rodami, chcącymi przejąć panowanie nad krainą Westeros. Intrygi i spiski to chleb powszedni bohaterów, którzy zrobią wszystko by zdobyć władzę. Utrzymana w klimacie średniowiecznych królestw historia gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Jak każdy serial produkowany przez HBO należy docenić go nie tylko za porządnie napisany scenariusz – zadbano o nawet najmniejszy szczegół, ale i za świetną obsadę: Sean Bean, Lena Headey, Jason Momoa, Emilia Clarke i Aidan Gillen.

Ostatni odcinek pierwszej serii polscy widzowie mogli zobaczyć 20 czerwca. Należy dodać również, że w naszym kraju dany odcinek jest emitowany zaledwie dzień po premierze amerykańskiej.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry