Filmowa biografia kontrowersyjnej artystki – Amy Winehouse

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Po Michaelu Jacksonie i Freddym Mercurym kolejna nieżyjąca gwiazda muzyki doczeka się filmowej biografii. Amy Winehouse, która zmarła w lipcu tego roku była jedną z najbardziej kontrowersyjnych przedstawicielek świata muzyki.

Moda na filmowe biografie trwa. Jak się okazuje smaczki i szczegóły z życia najbardziej znanych osób showbiznesu są chętnie oglądane. Niewątpliwie film o artystce takowych zawierać będzie wiele. Amy Winehouse, która przeżyła zaledwie 27 lat zasłynęła nie tylko ze swojego cudownego głosu, ale przede wszystkim ze stylu życia jaki prowadziła.


Najciekawszy w całym projekcie jest fakt, że propozycję nakręcenia filmu otrzymał reżyser Reg Travis, który był ostatnim życiowym partnerem wokalistki. Travis odmówił, choć nie oznacza to, że film nie powstanie. Jak podkreśla reżyser obawia się on, że niektóre fakty z życia Amy mogą być zbyt wyolbrzymione przez twórców, by zapewnić obrazowi większą oglądalność. Uważa on również, że w projekcie powinna brać udział rodzina artystki. O tym jednak na razie nic nie wiadomo. Z pewnością film o Winehouse z chęcią obejrzą miliony fanów na całym świecie, które wciąż opłakują jej śmierć.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry