Piłka Nożna: Emocjonujący mecz w Bełchatowie

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Będący w dole GKS Bełchatów podejmował u siebie jedną z rewelacji rundy jesiennej czyli Ruch Chorzów. Pozycja Bełchatowian w tabeli może być jednak myląca gdyż ich gra jest zdecydowanie lepsza. Brunatni potwierdzili to w 13 minucie. Po akcji Kamila Kosowskiego na listę strzelców wpisał się Tomasz Wróbel. Były zawodnik Górnika Polkowice urwał się Burlidze i z 5 metrów nie dał szans Peskovicowi.

stock.xchng


W 33 minucie arbiter podyktował rzut karny dla Bełchatowa. Do piłki podszedł Dawid Nowak, ale nie był w stanie pokonać bramkarza Ruchu. Mimo wszystko GKS nadal przeważał. Do przerwy nie zdążył już jednak podwyższyć rezultatu. Gospodarze nie rezygnowali z podwyższenia rezultatu także po przerwie. Powszechnie wiadomo jednak, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

Boleśnie się o tym przekonali zawodnicy z Bełchatowa. W 58 minucie fatalny błąd popełnił Modelski, pomyłkę ten wykorzystał Janowski, który wyrównał stan meczu. Ruch nie zdążył pójść za ciosem bowiem 4 minuty po zdobyciu gola, drugą żółtą kartką ukarany został Straka.

Grę w przewadze bardzo chcieli wykorzystać gracze GKSu, ale w tym meczu nie byli w stanie tego uczynić i musieli zadowolić się jednym punktem. Ruch Chorzów powinien być z kolei zadowolony z tego wyniku, gdyż rywale zdecydowanie bardziej zasłużyli na komplet punktów w tym meczu,

GKS Bełchatów-Ruch Chorzów
Wróbel 13’-Janowski 58’

Michał Buczek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry