Amerykański bezwstydnik powraca

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Po długiej przerwie amerykańska wersja serialu „Shameless” powraca na antenę. Historię rodziny Gallagherów, z niesamowitym Williamem H. Macy na czele ( wcielił się on w rolę Franka- samotnego ojca 6 dzieci), pokochały miliony. Twórcy w dość groteskowy, ale nie bagatelizujący, sposób przedstawiają życie rodziny alkoholika.

Podczas, gdy Frank całe dnie spędza nabijając portfele właścicielom pobliskich „mordowni”, opcjonalnie z leżeniem nieprzytomnie na podłodze salonu, Fiona ( najstarsza latorośl Gallaghera) zajmuje się wychowaniem rodzeństwa i prowadzeniem domu. Dzieciaki biorą sprawy w swoje ręce i zamiast płakać nad swym ciężkim losem, robią wszystko, by pomóc sobie nawzajem.

Dotychczas powstał jedynie 1 sezon amerykańskiej wersji serialu, który w 12 odcinkach zawarł fabułę 2 serii wersji brytyjskiej. Pierwszy odcinek, którego premiera zapowiedziana jest na 8 stycznia 2012 roku, zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza biorąc pod uwagę finał serii pierwszej. Produkcja warta zobaczenia, William H. Macy powrócił do gry i radzi sobie całkiem nieźle.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry