Transformersów ciąg dalszy

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Cieszą się fani serii, cieszą się producenci bowiem „Transformers” najprawdopodobniej doczeka się czwartej części. Trwają rozmowy dotyczące realizacji filmu.

Jak pisaliśmy kiedyś filmy z serii „Transformers” można zaliczyć do tych, co robią dobre pierwsze wrażenie, potem jest coraz słabiej. Niestety choć druga i trzecia część filmu zarobiły dosyć sporo, to nie można o nich powiedzieć, że były pierwszej klasy.

Tym bardziej zastanawia fakt, że zdecydowano się na realizację kolejnej części, bo wydawać by się mogło, że temat został wyczerpany. Krytycy filmowi z pewnością zastanawiają się, co „Transformers” mają w sobie, że pomimo nijakiej fabuły, a ostatnio i obsady widzowie chcą je oglądać.

Niewątpliwie sam pomysł na taką historię był innowacyjny i zaskakujący, a efekty specjalne robiły rewelacyjne wrażenie, ale czy od razu trzeba z tego robić kinowego tasiemca. Dziwi również to, że reżyser serii Michael Bay zarzekał się, że skończył z „Transformers”, a teraz negocjuje warunki czwartej części.

Możemy mieć tylko nadzieję, że twórcy pokażą nam coś innego i ciekawszego, ale niestety jest to mało prawdopodobne.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry