Widzowie rzuceni na „Głęboką wodę” w TVP2

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Przemoc domowa, bezpańskie zwierzęta i życie po pobycie w więzieniu – to szykują dla nas twórcy serialu „Głęboka woda”, emitowanego przez telewizyjną Dwójkę.

Serial zastąpił w ramówce popularny „Czas Honoru”, który obecnie ma przerwę w emisji. Nowa propozycja jest projektem, który ma uspołeczniać widzów. Podobnie jak w poprzednich sezonach oglądaliśmy przygody ratowników i lekarzy i poznawaliśmy ich pracę od podszewki tak tym razem przyjrzymy się pracownikom pomocy społecznej.

Serial „Głęboka woda” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Reżyserką jest Magdalena Łazarkiewicz, a główne role grają między innymi: Dominika Ostałowska, Katarzyna Maciąg, Marcin Dorociński i Łukasz Simlat.

Pierwszy, pilotażowy odcinek wyemitowano w niedzielę 4 grudnia. Jak na razie pokazane dotychczas seriale z tak zwanym przesłaniem zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów. Być może kolejna ambitna propozycja opowiadająca o trudnych relacjach rodzinnych i specyfice polskiego społeczeństwa również znajdzie swoich odbiorców.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry