Hollywood: Wampiry najlepiej opłacalne

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, ŚWIAT

Magazyn Forbes opublikował ranking najlepiej opłacalnych gwiazd Hollywood. W pierwszej trójce znalazły się aż dwie gwiazdy wampirzej sagi „Zmierzch”.

Kristen Stewart okazała się najbardziej dochodową aktorką fabryki snów. Każdy dolar z jej gaży w tym roku zarabiał aż 55,83 dolarów. To dość niezły wynik jak na aktorkę, która zasłynęła właściwie jedną rolą – Belli Swan w „Zmierzchu”.

Wkrótce do kin trafi inny obraz z jej udziałem „Królewna Śnieżka i Łowca”, który zapowiada się na całkiem interesujące widowisko. Jej kolega z planu Robert Pattinson uplasował się dopiero na trzecim miejscu z wynikiem 39,43 dolary.

Podobno wpłynęły na to jego role w „Wodzie dla słoni” i „Twój na zawsze”. Jak widać w tym przypadku powiedzenie „co za dużo, to niezdrowo” pasuje idealnie. Filmową parę rozdzieliła zaś Anne Hathaway, której każdy zarobiony dolar przekładał się na 45,67 dolarów.

W dziesiątce znaleźli się również m.in.: Daniel Radcliffe – 34,24$, Shia Labeouf – 29,4$ , Matt Damon – 15,83 $ oraz Meryl Streep – 13,54 $. Jak się okazuje starzy wyjadacze filmowi wcale nie są dobrze opłacalni. Co innego młodzi i zdolni, to dobrze wróży na przyszłość.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry