Ulubieńcy z Madagaskaru powracają

AKTUALNOŚCI, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wciąż przemierzają świat, by powrócić do ukochanego zoo i wciąż los rzuca im kłody pod nogi, a właściwie pingwiny. Zwierzaki z kultowej animacji znów będą śmieszyć nas do łez w trzeciej części swoich przygód, która do kin trafi w sierpniu przyszłego roku.

Marty, Alex, Melman i Gloria – tą czwórkę trudno zapomnieć, a jeszcze trudniej zapomnieć Króla Juliana, który porzucił swoje królestwo, by rozkochać w sobie mieszkańców innych krain. Co przyszykowali nam twórcy kolejnej części „Madagaskaru”?

Oczywiście motyw przewodni jest ten sam. Nasza czwórka chce dostać się do Nowego Jorku, ale przed nimi daleka droga. Najpierw będą musieli przemierzyć całą Europę, a żeby zrobić to niezauważenie wstępują do cyrku.

I tu zabawa dopiero się zaczyna. Bohaterowie będą dosłownie wyginać śmiało ciało, by tylko osiągnąć cel i uniknąć złapania. Jak zwykle przyczyną ich kłopotów, podobnie jak w poprzednich częściach, są sprytne pingwiny, w poszukiwaniu których zwierzaki trafiają do Monaco, gdzie zaczyna się ich Eurotrip.

Czy uda im się wrócić do domu? Jakie miejsca odwiedzą po drodze? To wszystko w trzeciej części. Musicie wybrać się do cyrku… to znaczy do kina.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry