Ricky Gervais jednak poprowadzi Złote Globy 2012

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

Hollywood po raz kolejny zmuszone będzie wykazać się dystansem do samego siebie, bowiem NBC postawiło na oglądalność. Doświadczenia z zeszłorocznej gali dowodzą, że cięte żarty Ricky’ego Gervaisa, który jak nikt uczłowiecza oblicze Hollywood, zdecydowanie podnoszą oglądalność, która jak zawsze mnoży się w obliczu skandalu. W zeszłym roku komik nie omieszkał pominąć szczegółów z bujnego życia Charlie’go Sheena, oberwało się również twórcą przereklamowanej produkcji „Turysta”:

Photo Credit: (c) "HFPA" and "Golden Globe Awards"

To był wielki rok dla filmów 3D, „Toy Story”, „Despicable Me”, „Tron”. Wygląda na to, że prawie wszystko w tym roku było wielowymiarowe. Oprócz bohaterów w „The Tourist”. Naprawdę mi głupio z powodu tego dowcipu. Powiem wam dlaczego – strzelam w ciemno, bo nawet nie widziałem tego filmu. Zresztą, kto go widział? Ale nie, serio, musi być dobry bo został nominowany. Więc siedźcie cicho. Przy okazji chciałbym zdementować tą idiotyczną plotkę, jakoby Hollywood Foreign Press Association nominowało ten film tylko po to, żeby spotkać Johnnego Deppa i Angelinę Jolie.

Najsłynniejsza oblega padła jednak pod adresem przyjaciółek z Nowego Jorku:

Kilka dużych tytułów nie zostało też nominowanych w tym roku. Nic dla „Seksu w wielkim mieście 2”? Myślałem, że Złoty Glob za efekty specjalne trafi do zespołu, który wyfotoszopował ten plakat. Świetna robota! Dziewczyny – my wiemy ile macie lat. Jedną z was widziałem kiedyś w odcinku „Bonanzy”.

Dotkniętych w początkowym monologu Gervaisa gwiazd i produkcji można wymieniać bez końca, jednak jednego nie możemy mu odmówić- ma fenomenalne poczucie humoru, które w świetle okoliczności czyni galę bardziej ludzką. Czekamy z niecierpliwością na tegoroczny stand up Ricky’ego Gervaisa, licząc że po raz kolejny utrze nosa hollywoodziej nonszalancji.

Marta Niewczas

Źródło: IMDB/Filmweb

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry