Fashion: Kocury opanowały Wrocław

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

W stolicy dolnego śląska coraz prężniej rozwija się modowy światek. W tym roku wypłynęło wielu obiecujących projektantów, czego dowody mogliśmy oglądać mieliśmy m.in. na PIMP UP! Odpicuj się. Wrocławska bohema modowa już po raz 3 świętowała w ramach PIMP UP! , impreza odbyła się 25 listopada w klubie Mystic i należała do bardzo udanych. Tego wyjątkowego wieczoru zgromadzili się tam miłośnicy mody, obiecujący projektanci, wizażyści i styliści zamieszkujący i działający w Mieście Stu Mostów.

GoodEnough/Facebook

Jednak zabrakło kilku nowszych akcentów w postaci m.in. projektów Good Enough, które powolutku opanowuje niezależny rynek odzieżowy. Odzież odznaczająca się na tle innych swą nowatorską surowością połączoną z jakościowymi materiałami, czynią markę absolutną niszą, której łakną wszyscy miłośnicy nowinek modowych. Pocieszne kocury symbolizujące Wystarczająco Dobre, pojawiły się stosunkowo niedawno, jednak już zdążyły mocno namieszać na ogólnopolskich eventach modowych w Warszawie czy Poznaniu (Ściegi Ręczne).

A pomysł na ciuchy zrodził dwa lata temu w głowie studentki Uniwersytetu Ekonomicznego, która w ramach swej rodzinnej pasji do krawiectwa uczęszczała do weekendowej szkoły projektowania. Szkołę rzuciła po roku, gdyż jak twierdzi nie potrafi szkicować, a swe pomysły woli materializować bez papierowych pośredników. Obecnie Good Enough specjalizuje się głównie w koszulkach, tunikach oraz absolutnie ekstatycznych bluzach, jednak projektanta zapowiada poszerzenie kolekcji. Marka zdecydowanie warta zapamiętania, gdyż w ówczesnym metkowanym do cna świecie, rzadko przyjdzie nam spotkać tak przystępne połączenie jakości z modą.

Marta Niewczas

Źródło:Facebook/ GoodEnough

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry