Kolejne przygody Indiany Jonesa

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Takich prezentów się nie odmawia. George Lucas wraz ze Stevenem Spielbergiem postanowili sprawić niespodziankę wszystkim fanom Indiany Jonesa. Powstanie piąta część przygód szalonego archeologa.

Photo credit: John Griffiths

Na razie niewiele wiadomo na temat samej produkcji. Lucas, który pracuje nad scenariuszem, zdradził, że obecnie pracuje nad głównym motywem filmu. Jak wiemy do tej pory Indiana Jones poszukiwał Zaginionej Arki, Kamieni Sankary, Świętego Graala i Kryształowej Czaszki. Oczywiście w roli głównej zobaczymy Harrisona Forda, który pomimo leciwego wieku trzyma się całkiem nieźle. Poza tym miłośnicy poszukiwacza przygód nie darowaliby producentom gdyby Indianę Jonesa zagrał ktoś inny.

Za kamerą jak zwykle stanie mistrz kina przygodowego Steven Spielberg. Ostatni film o perypetiach archeologa mogliśmy oglądach na ekranach kin w 2008 roku. W Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki” u boku Forda wystąpili m.in.: Shia LaBeouf, Cate Blanchett i John Hurt. Co przyszykuje nam trio Lucas, Ford i Spielberg? Poczekamy, zobaczymy.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry