TVN: Druga szansa Romana

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Od nowego roku będziemy mogli obejrzeć ciąg dalszy przygód bohaterów serialu „Wszyscy kochają Romana”. W październiku został on zdjęty z anteny po 4 odcinkach.

Władze TVN postanowiły dać serialowi drugą szansę. Od 3 stycznia na antenie stacji emitowane będą wszystkie odcinki, łącznie z tymi, które mogliśmy już oglądać. Perypetie zwariowanej rodziny będziemy mogli śledzić w każdy wtorek, a stacja wypuści po dwa odcinki na raz.

Za pierwszym razem projekt nie odniósł sukcesu, a niska oglądalność zmusiła władze stacji do przerwania emisji. Może tym razem będzie inaczej, zwłaszcza, że z anteny w okresie noworocznym znika wiele pozycji.

„Wszyscy kochają Romana” to wzorowany na amerykańskim „Everybody loves Ray” sitcom o pewnym dziennikarzu sportowym, który nie bardzo umie poradzić sobie ze swoją własną rodziną.

Nadopiekuńczy rodzice, niezbyt mądry brat i wymagająca żona sprawiają, że główny bohater co chwilę wpada w jakieś tarapaty. W rolach głównych występują: Bartosz Kasprzykowski, Aneta Todorczuk- Perchuć, Anna Seniuk, Joachim Lamża i Tede.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry