Glee: They know it’s Christmas [video]

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

W tym roku producenci serialu muzycznego „Glee” sprawili widzom niezapomniany prezent. Utrzymany w klimacie lat 50-tych klip jest niesamowicie pozytywną mieszanką wszystkich największych świątecznych przebojów. W świątecznym odcinku pojawił się również słynny Chewbacca – włochaty stwór z „Gwiezdnych wojen” jest symbolem udanej historii, gdyż jak twierdzi Artie: „Nie ma dobrego przedstawienia, jeśli nie pojawi się Chewbacca”.

Swoisty pastisz, na jaki pozwolili sobie aktorzy grający w bożonarodzeniowym przedsięwzięciu, sprawia iż „Glee” po raz kolejny wznosi się ponad płytkie i pospolite seriale o nastolatkach. Tutaj nie jeździ się markowymi samochodami, nie chodzi na lunch do jacht klubu, a na studniówce nie pije się Crystala. W McKinley każdy na swój sposób radzi sobie z rzeczywistością, w jakiej przyszło mu żyć, lecz pieniądze mają w tej opowieści najmniejsze znaczenie.
Bożonarodzeniowy odcinek z wzruszającym finałowym wykonaniem „Do they know it’s Christmas”, sprawia że aż chce się zasiąść do tego syto zastawionego stołu, lecz nie dla prezentów czy jedzenia, ale właśnie dla atmosfery, której wyjątkowość i niepowtarzalność przypomina nam ten serial.

Marta Niewczas

Źródła: Sky1,Glee

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry