Sport: Wojciechowski planuje hity

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Transferowe zamieszanie wydaje się być coraz większe. Tym razem swoje pięć groszy postanowił dołożyć Józef Wojciechowski czyli prezes Polonii Warszawa. Ekscentryczny biznesmen zachęcony wysokim miejscem Czarnych Koszul po pierwszej rundzie sezonu planuje poważnie wzmocnić zespół już w przerwie zimowej.

stock.xchng


Wzmocnienia mają dotknąć przede wszystkim przedniej formacji drużyny z Konwiktorskiej. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że prezes nie jest do końca zadowolony ze swoich napastników, bowiem zespół, który aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli strzelił tylko 19 goli w 17 kolejkach. Prezes nie zamierza jednak ściągać niepewnych zawodników zagranicznych. Postanawia postawić na gwiazdy. W kontekście wzmocnienia drużyny mówi się bowiem nazwiska Pawła Brożka i Ireneusza Jelenia! Bez wątpienia stworzyliby oni atak marzeń w warunkach polskiej ekstraklasy.
Transfery te nie są wykluczone, zwłaszcza jeśli chodzi o wypożyczenia. Brożek i Jeleń nie są bowiem pewni miejsca w pierwszych jedenastkach odpowiednio: Trabzonsporu i Lille. Za wypożyczeniem Brożka dodatkowo przemawia fakt, że drużyna z Turcji zalega mu jeszcze półtorej miliona złotych za transfer Adriana Mierzejewskiego. Wypożyczenie Brożka mogłoby być częścią tej transakcji.

Trochę większy problem może być z Jeleniem. Irek dopiero przyszedł do drużyny Lille i nie wiadomo czy szefowie klubu będą skłonni do wypożyczyć. Niewątpliwie na pewno mogłoby to pomóc polskiemu napastnikowi w wywalczeniu miejsca w kadrze na EURO 2012.
Czy „szatański” plan Wojciechowskiego się powiedzie? Przekonamy się o tym po otwarciu 1 stycznia zimowego okna transferowego.

Michał Buczek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry