W Kinach: Fenomen Królewny Śnieżki

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Choć ma prawie 200 lat prawdziwy szczyt popularności przeżywa dopiero teraz. Królewna Śnieżka jest bohaterką dwóch filmów, których premiery zobaczymy w przyszłym roku.

„Mirror, mirror” wejdzie do kin w marcu i już zapowiada się na prawdziwy hit. Już jak sama nazwa wskazuje główną bohaterką nie będzie cudowna Śnieżka, ale jej macocha Zła Królowa. Grająca ją sama Julia Roberts miała niezły ubaw na planie, bowiem oparty co prawda na baśni braci Grimm film, jest pełną humoru i ciekawych postaci komedią. Grana przez gwiazdę Królowa idealnie wpasowuje się w ten klimat i z całą pewnością rozbawi widzów niejedną śmieszną kwestią.

Co innego można powiedzieć o macosze w drugim obrazie „ Królewna śnieżka i Łowca”. Tu akcja toczy się nieco inaczej. Choć motyw przewodni o walczącej o królestwo Śnieżce i Złej Królowej został zachowany, to jednak jest to opowieść dużo mroczniejsza i bardziej zaskakująca niż te, które znaliśmy do tej pory.

Charlize Theron jako czarny charakter i Kristen Stewart w roli walecznej królewny z pewnością dodatkowo uatrakcyjniają całą historię. Tytułowy Łowca, w którego wcieli się Chris Hemsworth nauczy główną bohaterkę sztuki walki i pomoże jej pokonać czarne moce królowej.

Zapowiada się całkiem ciekawie szczególnie dla tych, którzy bajki o Śnieżce czytali w dzieciństwie.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry