Woody Allen kręci w Rzymie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Alec Baldwin, Penelope Cruz i Jesse Eisenberg to największe gwiazdy najnowszej produkcji Woody’ego Allena. Reżyser ponownie będzie współpracował z Sony Pictures Classic.

Ostatni film Allena „O północy w Paryżu okazał się jego największym kasowym sukcesem, bo zarobił ponad 60 mln – najwięcej z dotychczasowych jego filmów. Reżyser idzie za ciosem i kolejny swój obraz zrealizuje w innym europejskim mieście. Tym razem wybór padł na Rzym.

Allen już jakiś czas temu mówił o tym, że chciałby nakręcić film w Wiecznym Mieście. Udana współpraca przy poprzedniej produkcji zaowocowała tym, że „Nero Fiddled”, bo tak zatytułowany jest nowy projekt, również wyprodukuje Sony Pictures Classic. Premiera filmu zaplanowana jest na wakacje przyszłego roku.

Oprócz Baldwina, Cruz i Eisenberga zobaczymy w nim również Ellen Page, Roberto Benigni i Judy Davis. „O północy w Paryżu” zgarnęło kilka nagród i czeka na wyniki rozdania Złotych Globów, doktórach dostało aż cztery nominacje: komedia, reżyseria, scenariusz i aktor – Owen Wilson.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry