Media: Święta po staremu

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Wspólne oglądanie telewizji jest niewątpliwie jedną z tradycji Świąt. Tym bardziej denerwuje nas to, że stacje telewizyjne nie mają nam do zaoferowania nic ciekawego. W świątecznej ramówce znalazły się „oklepane” pozycje i zaledwie parę nowości.

Święta bez Kevina to nie święta. Udowodnili to w zeszłym roku internauci, którzy podjęli próbę zbojkotowania ramówki w której nie znalazł się „Kevin sam w domu”. Dopięli swego i Polsat wyemitował po raz dwudziesty z rzędu przygody rozrabiaki. W tym roku w Wigilię również obejrzeliśmy nowojorskie perypetie Kevina, ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni.

Trudno jednak zrozumieć fakt, że wszystkie stacje telewizyjne zaserwowały nam filmy, które już wielokrotnie widzieliśmy. Z nowości zobaczyliśmy jedynie: „Angielską robotę”(TVP 2) i „Wyobraź sobie”(TVN). Pozostałe propozycję to albo filmy, które oglądaliśmy setki razy jak: : „Ojciec panny młodej 2” czy „Zróbmy sobie wnuka” albo obowiązkowe pozycje świąteczne: „Jak rozpętałem II wojnę światową” i „Sami swoi” (oba TVP2). Nie zabrakło oczywiście klasyków: „Angielski pacjent”(TVN7) i „Dawno temu w Ameryce”(TV4). Ciekawe co czeka nas za rok?

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry