Serial: Nastoletnie grzesznice

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Serialowe imperium nadal się powiększa- na rynko pojawiają się coraz to nowe seriale, z coraz to węższą grupą docelową. Tym razem producenci postanowili zaryzykować łącząc konwencję „Gossip girl” z mrocznymi zagadkami rodem z „Desperate housewives”. Wszystko zaczyna się w chwili gdy jedna z piątki nastoletnich przyjaciółek przepada bez wieści w tajemniczych okolicznościach.

Dokładnie rok później policja znajduje jej ciało. Jednak prze 12 miesięcy wiele się zmieniło- pozostała czwórka stopniowo przestaje ze sobą rozmawiać, każda z dziewcząt pogrąża się we własnych sekretach, które w chwili obecnej wydają się bezpieczne. Jednak nie na długo. Nastolatki zaczynają dostawać dziwne wiadomości od tajemniczej postaci, podpisującej się jako „A”- a komunikaty w nich wyraźnie wskazują na to, że osoba za nimi ukryta pragnie zemsty.

Serial „Pretty Little Liars” powstał w 2010 roku, został dość ciepło przyjęty, mimo iż zazwyczaj widzowie nie przepadają za ukrytymi plagiatami- punktów spójnych z innymi produkcjami jest bardzo wiele. Trzeba przyznać jednak, że w miarę rozwoju wydarzeń cała historia nabiera tempa, zaczyna intrygować i wciągać. Czterem nastolatką daleko do gospodyń domowych z Wisteria Lane, lecz dajmy im szansę, zwłaszcza, że ich prześladowca w postaci „A” zdaje się być zdecydowanie bardziej bezwzględny niż plotkara.

Produkcja zdobyła 6 statuetek Teen Choice i myślę, że jak na serial dla nastolatek jest całkiem dobrze zrobiony, do tego stopnia, że starsza publika też się nie zanudzi.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry