PlusLiga Kobiet: Lider podejmuje BKS Aluprof

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SIATKÓWKA, SPORT

Szlagier w Muszynie, gdzie w 12 kolejce PlusLigi kobiet Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna podejmie zajmujący trzecie miejsce w ligowej tabeli BKS Aluprof Bielsko-Biała. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie i z pewnością dostarczy wiele emocji na koniec roku. Mineralne zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli, prezentując dobrą formę nie tylko w rodzimej lidze, ale też w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Zagraniczne zawodniczki ściągnięte do klubu przez trenera Bogdana Serwińskiego jak na razie nie zawodzą, a reprezentantki Polski grające w Muszynie dzielnie im towarzyszą.

stock.xchng


Z kolei siatkarki z Bielska- Białej po bardzo przeciętnie rozpoczętym sezonie powoli wracają do swojej dobrej formy. Początkowo wydawało się, że podopieczne trenera Mariusza Wiktorowicza nie za bardzo odnajdują się w ligowej rzeczywistości i mogą być zespołem zdecydowanie słabszym niż w latach poprzednich. Jak się jednak okazało było to tylko błędne przypuszczenie, gdyż czas działał na korzyść Bielszczanek, które teraz prezentują się zdecydowanie lepiej. Najlepiej o tym, świadczy trzecia pozycja w tabeli PlusLigi.

W pierwszym meczu obu drużyn BKS uległ Muszyniance we własnej hali 1:3. Bielszczanki będą zatem miały szansę do rewanżu. Pikanterii spotkaniu dodaje też fakt, że w zarówno w ekipie z Bielska-Białej jak i Muszyny grają zawodniczki, które w przeszłości reprezentowały barwy jednego i drugiego klubu. O tym, kto rozpocznie Nowy Rok w lepszym nastroju przekonamy się w czwartkowy wieczór.

Źródło:
www.plusligakobiet.pl
Jolanta Temporale

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry