Trailer na rocznicę tsunami

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Próby odtworzenia jak wyglądała największa tragedia ostatnich kilkudziesięciu lat podejmowano już kilka razy. Być może tym razem twórcom „The Impossible” uda się opowiedzieć tę historię tak jak należy.

W sieci ukazał się właśnie trailer filmu opowiadającego o tragicznych wydarzeniach sprzed siedmiu lat. Podczas fali tsunami, która 26 grudnia 2004 roku zalała wybrzeże Tajlandii, zginęło ponad 200 tys. ludzi. Film w reżyserii Juana Antonio Bayona jest koprodukcją amerykańsko-hiszpańską. Występują w nim m.in. Nami Watts i Ewan McGregor, którzy wcielają się w role turystów spędzających Święta w Tajlandii.

W „The Impossible” tragedia pokazana jest z kilku perspektyw. Mamy tu do czynienia nie tylko z odwiedzającymi ten kurort, ale i z miejscową ludnością, która najbardziej ucierpiała podczas tsunami. Krótki fragment filmu, który możemy obejrzeć robi niesamowite wrażenie. Widać, że zarówno reżyser jak i specjaliści od efektów specjalnych postarali się, by film jak najwierniej oddawał rzeczywistość. Na pewno warto wybrać się na ten obraz do kina. Na razie nie wiadomo jednak kiedy odbędzie się premiera.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry