Polsat: Kto założy szpilki na giewoncie?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Polsat zapowiedział, że popularny serial „Szpilki na Giewoncie” doczeka się czwartej serii. Zaskoczeniem jest jednak informacja, że odtwórczyni głównej roli Magda Schejbal nie pojawi się w nowym sezonie.

Na szczęście nikt nie będzie próbował aktorki zastąpić. Nina Terentiew, wiceprezes ds. programowych stacji, zdradziła, że postać grana przez Schejbal na jakiś czas zniknie z serialu, ale jest szansa, że wróci pod koniec sezonu.

Przerwa ta spowodowana jest urlopem macierzyńskim aktorki, która w listopadzie urodziła dziecko. Twórcy serialu pomimo tego zdecydowali się kontynuować prace na planie tłumacząc to tym, że nie tylko rola Schejbal była kluczowa przy uzyskaniu tak dużej popularności, a także pokazane w nim perypetie górali i miastowych i zderzenie ze sobą tych dwóch kultur.

Dla fanów serialu nie będzie to wielka zmiana, ponieważ już w poprzedniej serii rola Schejbal została ograniczona i wprowadzono do scenariusza wątki kilku nowych postaci, wokół których najprawdopodobniej będzie toczyć się fabuła kolejnego sezonu. Zobaczymy m.in. Annę Czartoryską, Natalię Rybicką, Joannę Pierzak-Orleańską oraz dotychczasowych bohaterów granych przez Krzysztofa Wieszczka i Dorotę Pomykałę.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry