W kinie: Tatum i Pettyfer robią striptiz

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA

Za kamerą stanie sam Steven Soderbergh, a zatańczą przed nim aktorzy młodego Hollywood. „Magic Mike”, który na ekrany wejdzie w czerwcu, już zapowiada się na najgorętszy film przyszłego roku.

W roli striptizerów wystąpią Channing Tatum i Alex Pettyfer, a towarzyszyć im będzie sam Matthew McConaughey. Film opowiadający o chłopaku stawiającym pierwsze kroki w biznesie tańczących i rozbierających się panów jest oparty na prawdziwej historii.

Co ciekawe pierwowzorem głównego bohatera był sam Tatum, który na początku swojej kariery na życie zarabiał rozbierając się w nocnych klubach. W filmie zagra tytułową postać, która wprowadza w tajniki zawodu głównego bohatera granego przez Pettyfera.

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z planu przedstawiające Tatuma, Pettyfera i McConaughey’a na scenie. Oprócz nich w filmie zobaczymy jeszcze Joe Manganiello, Adama Rodrigueza i Matta Bomera. Premiera obrazu przewidziana jest na 29 czerwca 2012 roku, czyli początek lata zapowiada się naprawdę gorąco.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry