CYFRA+ przedłuża wyjątkową promocję

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

CYFRA+ przedłuża wyjątkową promocję pod hasłem „3 x 0”, a od 1 stycznia 2012 rozpoczyna intensywne działania komunikacyjne wspierające tę ofertę. Jednocześnie nadal trwa promocja
z telewizorami 3D.

W karnawałowej promocji klienci CYFRY+ nadal mogą skorzystać z oferty z telewizorem 3D wraz z dwiema parami okularów i dekoderem HD bez opłat miesięcznych lub wybrać „3 x 0” tzn. bezpłatny 3-miesięczny abonament z aktywacją gratis, darmowym użytkowaniem dekodera HD Sagem z opcją nagrywania na twardy dysk, i dodatkowo 15-miesięcznym, wyjątkowo krótkim okresem umowy.

Od Nowego Roku promocję „3 x 0” wspiera multimedialna kampania, jak zwykle z udziałem Jedynego Takiego w kolejnej, zaskakującej roli. – Tak atrakcyjna oferta wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem, w spotach reklamowych zobaczymy konsekwencje karnawałowego szaleństwa Jedynego Takiego. Będziemy świadkami jego zaślubin z niezwykle atrakcyjną Promocją. Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu uznanych twórców: scenografa Borysa Kudliczki i reżysera Dariusza Zatorskiego, zarówno efekt wizualny, jak i siła perswazji spotu zaskoczą widzów niemal tak samo jak nasz bohater – mówi Marek Staniszewski – Dyrektor Działu Marketingu spółki CANAL+ Cyfrowy.

Kampania telewizyjna wykorzystująca 30 i 15-sekundowe spoty emitowane na antenie największych ogólnopolskich kanałów telewizyjnych – TVP, Polsatu, TVP Info i pakietu stacji Discovery zostanie wsparta silną komunikacją w radiu i Internecie.

Powiązane wpisy

  • morda

    ja już cyfrze dziękuję, miesiąć po podpisaniu umowy dostaję info o podwyżce! rozwiązuję umowę z powodu zmiany cennika, co polecam innym niezadowolonym- nie ma żadnych konsekwencji i można podpisać umowę z kim innym


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry