Głębokie gardło panny Lovelace.

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Lata 70-te w historii kina dały się poznać jako jeden z najbardziej wyzwolonych okresów, kiedy dawne tabu zostało zapomniane, a lata milczenia zaowocowały dekadą krzyku i rozpusty. A symbolem wyzwolenia epoki stał się pierwszy pornograficzny film wyświetlany w kinach – „Głębokie gardło”.

Ta mocno groteskowa historia jest opowieścią o Lindzie Lovelace, która mimo jak najbardziej szczerych chęci i determinacji w próbach nie może osiągnąć szczytu swej seksualnej rozkoszy. Zdesperowana swym niespełnieniem Linda postanawia udać się do lekarza, który okazuje się bezkonkurencyjny w swym fachu- odkrywa, iż przyczyną tragedii panny Lovelace jest dość niespotykane umiejscowienie łechtaczki pacjentki. Nietrudno się domyślić- gdzie doktor odnalazł zgubę.

W Hollywood rozgorzała praca nad ekranizowaną biografią Lindy Lovelace. Na chwilę obecną niewiele jest szczegółów dotyczących produkcji, w obsadzie znaleźli się: Amanta Seyfried w roli Lindy, Adam Brody, Peter Sarsgaard, Robert Patrick, nadal trwają negocjację w sprawie angażu Jamesa Franco.

Ciekawe jak tym razem nasze społeczeństwo przyjmie tę prowokacyjną historię.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry