Na długi weekend najlepsze kino

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Rok rozpoczął się całkiem nieźle, bo od razu od długiego weekendu. Cieszą się szczególnie Ci, co na nadmiar czasu nie narzekają i chętnie wybiorą się do kina. W ciągu najbliższych dwóch dni czeka nas kilka ciekawych premier.

Czwartek to aż trzy nowe filmy na ekranach. Dla dzieci szczególnie polecany jest „Kot w butach”, który zdążył już podbić światowy box office, a teraz przyszła kolej na Polskę. Przygody gadającego kota, którego mogliśmy poznać między innymi w „Shreku” to propozycja weekendowa dla całej rodziny.

Dla tych co wolą nieco poważniejsze kino proponujemy najnowszy film Agnieszki Holland, który jest polskim kandydatem do Oscara „W ciemności” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Wspaniała historia, która wzruszy niejednego twardziela. Jeśli jednak ani jedno ani drugie to może coś pomiędzy.

Nowa część perypetii Sherlocka Holmes’a i jego wiernego towarzysza doktora Watsona w „Grze cieni”. Szalone pościgi, pijackie bójki i ostry dowcip to kwintesencja tego filmu.
Piątek zaś stać będzie pod znakiem niemieckiego kina. Koprodukcja fińsko-francusko-niemiecka „Człowiek z Hawru” to komediodramat o małym miasteczku pełnym ciekawych postaci. Drugą propozycją na ten dzień jest „Almanya” czyli życie Turków w Niemczech i wynikających z tego rozbieżności.
Rezerwujcie więc bilety i zaopatrzcie się w popcorn, bo na pewno w kinach zrobi się tłoczno w ten weekend.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry