Premiera usługi Netflix w Wielkiej Brytanii i Irlandii

AKTUALNOŚCI, INTERNET, STRONY WWW, ŚWIAT

Po wielu miesiącach przygotowań Netflix wystartował z internetową wypożyczalnią filmów i seriali w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Już od dzisiaj mieszkańcy tych krajów mogą legalnie wykupić abonament poprzedzony darmowym miesiącem próbnym. Ceny w miarę konkurencyjne w wysokości 5,99 GBP lub 6,99 GBP.

Czego mogą się spodziewać jego przyszli użytkownicy? Serwis nie jest kopią amerykańską i mało prawdopodobne, aby wszelkie przyszłe premiery filmowe jednocześnie pojawiały się we wszystkich oddziałach Netflix’a. Na dodatek na rynku brytyjskim istnieje już podobny serwis internetowy np. LOVEFilm od firmy Amazon, który posiada na wyłączność kontrakty z Sony Pictures oraz Warner Bros. Netflix szczyci się pozyskaniem do współpracy telewizji BBC.

Dzięki tej kooperacji odbiorcy będą mogli obejrzeć najnowsze odcinki ulubionych programów i seriali. Z bardziej znanych wytwórni filmowych udało im się pozyskać prawa filmowe od Miramax oraz LionsGate.

Niewątpliwym plusem oferty Netflix jest jego dostępność na różnych urządzeniach m.in. na komputerach PC, smartfonach, tabletach oraz na telewizorach SmartTV.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry