Sport: Złote championy rozdane

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT

Co roku sympatycy sportu za pośrednictwem plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 najlepszych sportowców Polski mogą wybrać swoich faworytów. Nie inaczej było tym razem. W sobotę mogliśmy zobaczyć, kto według kibiców najbardziej zasługuje na miano najlepszego sportowca Polski w 2011 roku.

Jak się okazało zwyciężyła Justyna Kowalczyk. Nie było to chyba jednak zbyt duże zaskoczenie. W końcu miniony sezon był dla niej niezwykle udany, jak zresztą dwa poprzednie. W których to Kowalczyk cieszyła się nie tylko ze zwycięstw na arenie sportowej ale i w plebiscycie. Zresztą w niedziele po wygraniu Tour de Ski nasza biegaczka potwierdziła swoją wartość, jednocześnie zgłaszając swoją kandydaturę po złotego championa także w 2012 roku.

W moim przekonaniu Gala i Bal Mistrzów sportu to naprawdę fajna sprawa. Przede wszystkim możemy zobaczyć sportowców w wydaniu innym niż widujemy ich na co dzień. Choć wiadomo nie każdy z nich mógł być obecny podczas gali, głównie za sprawą uczestnictwa w zawodach, udziału w obozach… -ot co po prostu życie sportowca 😉 Nie zmienia to jednak faktu, że takie wydarzenie im się należy. Właściwie nie tylko im, ale też kibicom i ludziom, którzy ze sportem na pozór nie mają do czynienia. To dlatego, że codzienność przepełniona jest celbryckim światkiem. Tutaj z kolei, mamy z ludzi prawdziwych „bez zbędnej ściemy”.

Jolanta Temporale

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry