Box Office: Zaskakujący sukces „Demonów”

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

W otwierający weekend film „Demony” zarobił aż 34 miliony i tym samym znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiego box-office’u. Niespodzianką jest też to, że jest to najlepszy wynik jaki osiągnął film w premierowy weekend.

Wszyscy zastanawiają się jak to jest możliwe, że film, który kosztował zaledwie milion dolarów, już na samym początku wyświetlania zarobił ponad 34 razy więcej niż wynosił jego budżet. Krytycy są zdziwieni przede wszystkim tym, że film nie posiada ani zaskakującej fabuły, ani gwiazdorskiej obsady.

Być może właśnie w tym tkwi jego fenomen. „Demony” zostawiły daleko w tyle wszystkie premiery, które miały miejsce w okresie świąteczno-noworocznym jak „Mission Impossible: Ghost Protocol” czy „Sherlock Holmes: Gra cieni”.
Horror opowiadający o opętaniu, egzorcyzmach i próbach walczenia z tym jest utrzymany w klimacie „Egzorcyzmów Emily Rose” . Miłośnicy tego gatunku znajda tu również odniesienia do „Rytuału” i „Paranormal Activity”. Film do polskich kin zawita dopiero w marcu i ciekawe czy nasza widownia będzie nim równie zachwycona.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry