Nominacje od gwiazdy „Igrzysk śmierci”

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

Wiemy już komu przypadnie zaszczyt ogłoszenia nominacji do tegorocznych Oscarów. Jennifer Lawrence, która w zeszłym roku miała szansę na zdobycie statuetki przedstawi 24 stycznia kto będzie starał się o te nagrody w tym roku.

Photo credit: Greg Harbaugh / ©A.M.P.A.S

Gala wręczenia Oscarów odbędzie się 26 lutego w Los Angeles. Tradycją jest już, że mniej więcej miesiąc przed tym wydarzeniem ogłaszane są nominacje, czemu towarzyszy ogromne napięcie. Atmosferę dodatkowo podgrzewa zawsze obecność gwiazd Hollywood, które wcielają się w prowadzących to wydarzenie. W tym roku gospodynią będzie zaledwie dwudziestoletnia Jennifer Lawrence, która w ostatnim czasie jest zasypywana propozycjami zagrania u najlepszych reżyserów. W zeszłym roku była nominowana w kategorii aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie „Do szpiku kości”.

W 2011 roku mogliśmy oglądać ją w kilku świetnych produkcjach jak: „X-Men: Pierwsza klasa” czy „Podwójne życie”. Niedługo do kin wejdzie najbardziej wyczekiwany film tego roku, w którym Lawrence gra główną rolę „Igrzyska Śmierci”.

24 stycznia podczas ogłaszania nominacji towarzyszyć jej będzie dyrektor Amerykańskiej Akademii Filmowej Tom Sherak.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry