„Bruce Wszechmogący” w drugiej odsłonie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Jim Carrey ponownie wcieli się w postać zabawnego Bruce’a Wszechmogącego. Universal Pictures zdecydowało się nakręcić sequel filmu z 2003 roku.

„Bruce Wszechmogący” zarobił na całym świecie ponad 500 mln dolarów. Wytwórnia Universal Pictures nie mogła tego tak po prostu zostawić i zdecydowała się stworzyć kontynuację komedii. W roli głównej ponownie ma wystąpić Jim Carrey, którego długo trzeba było namawiać do powrotu.

Przypomnijmy, że w 2007 roku na ekrany trafił „Evan Wszechmogący”, który nakręcony został kiedy Carrey odmówił współpracy przy kolejnym projekcie. Zachowano więc główny motyw o boskiej mocy w rękach człowieka tyle, że tym razem główny bohater budował Arkę. Niestety projekt nie odniósł oczekiwanego sukcesu.

Kiedy więc Carrey zgodził się w końcu wystąpić w kolejnej części wytwórnia od razu zabrała się do pracy. Scenariusz przygotowują Jarrad Paul i Andrew Mogel, którzy pracowali nad innym projektem, w którym wystąpił komik „Jestem na tak!”. Nie wiadomo czy występujący w pierwszym filmie aktorzy powrócą w nowym obrazie. Miejmy nadzieję, że tak. Morgan Freeman w roli Boga sprawdził się idealnie.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry