Kinowe hity wkraczają na mały ekran.

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W najbliższym czasie aż dwa kinowe hity trafią na mały ekran. „Gwiezdne wojny” i „Chłopcy z ferajny” doczekają się serialowych odpowiedników.

Film Martina Scorsese swoją premierę kinową miał ponad dwadzieścia lat temu. Obraz opowiadał o burzliwym życiu Henry’ego Hilla, który wraz ze swoimi przyjaciółmi pracował dla włoskiej mafii. Na razie nieoficjalnie wiadomo, że serial będzie prawdopodobnie prequelem, czyli przedstawi nam wydarzenia, które miały miejsce przed tymi z filmu. Trwają prace nad scenariuszem.

sxc

Telewizja AMC nie zdradziła jeszcze kiedy serial trafi na antenę. Nieco konkretniejszą datę przedstawili producenci serialu opartego na słynnej sadze „Gwiezdne wojny”. Serial miałby się pojawić na ekranie za trzy lata i będzie nosić tytuł „Gwiezdne wojny: Underworld”.

Akcja umiejscowiona zostanie pomiędzy trzecią i czwartą częścią serii, czyli obejmie czas dorastania Luke’a Skywalkera. Główna fabuła nie będzie jednak dotyczyć syna Lorda Vadera, a Imperium, które w tym czasie przeszło sporą rewolucję. Obecnie serial zmaga się problemami finansowymi i prace na planie zostały chwilowo wstrzymane. Oby nie na długo.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry