SciFi Channel poleca: Filmy na niedzielne wieczory

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

W najbliższy weekend 14.01.2012 SciFi Channel zaprezentuje dwie sensacyjne premiery: „Mega piranię” oraz „Panikę na Rock Island”.

Film „Mega pirania“ to trzymająca w napięciu historia o ataku krwiożerczych ryb. Z odległej rzeki Amazonki w kierunku Florydy przemiesza się ławica śmiertelnie groźnych piranii, którym udało się przedostać się na wolność. Agent specjalny i jego partnerka muszą powstrzymać atak tych strasznych mutantów i ochronić mieszkańców Florydy przed niebezpieczeństwem.

Z kolei film „Panika na Rock Island” zabierze widzów na rockowy festiwal do Sydney… prosto w sam środek ogromnego niebezpieczeństwa. Dwójka młodych ludzi znajduje w podziemnym tunelu mężczyznę, który niebawem umiera. Nie wiedzą oni, że przyczyną jego śmierci był nieznany wirus. Młodzi jadą na festiwal rockowy, gdzie wirus błyskawicznie się rozprzestrzenia. Miejscowy lekarz starając się zapobiec tragedii i domaga się, by wszyscy uczestnicy festiwalu zostali objęci natychmiastową kwarantanną. Niestety, władze miasta w trosce o sukces imprezy nie decydują się na podjęcie tak drastycznych kroków. Radosna atmosfera koncertu zostaje przerwana, kiedy okazuje się tysiące uczestników przebywających w Sydney Harbour znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na Rock Island wybucha panika.

Film „Mega pirania” 14.01.2011 o godz. 21:00 na SciFi Universal.

Tytuł oryginalny: Mega Piranha
Produkcja:USA
Reżyseria: Brenton Spencer
Obsada: Kevin Sorbo, Steph Song, Christopher Judge

Film „Panika na Rock Island” 14.01.2011 o godz. 23:00 na SciFi Universal.

Tytuł oryginalny: Panic at Rock Island
Produkcja: Australia, Nowa Zelandia
Reżyseria: Tony Tilse
Obsada: Viva Bianca, Grant Bowler, Luke Arnold

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry